Přednášíme na konferenci Think Compliance, přijďte se podívat

1. září 2020 / Téma: 

Víte, že už 24. září 2020 se můžete těšit na další compliance konferenci Think Compliance? Konat se bude v pražském hotelu Clarion Congress Prague. Letošní konferenci opět pořádá Česká Compliance Asociace (ČCA) a my jsme její hrdou součástí – ukážeme vám, jak prosazovat compliance v praxi. Kromě toho jsme také sponzorem. Nenechte si tuto konferenci ujít, protože si můžete naplno užít den s českými i zahraničními compliance profesionály, kteří sdílejí podobné hodnoty, jako právě vy.   

Proč si nesmíte nechat konferenci ujít? 

Dozvíte se spoustu novinek a zajímavostí z oblasti compliance. Těšit se můžete na příběhy zpraxe. Třeba takové, které vedou ke compliance z pohledu odborníka na takzvaný protischránkový zákon. Ten má pomoci při boji proti korupci. Uvidíte, jak dopadly skutečné kauzy, ze kterých se můžete poučit. Stejně tak máte možnost užít si praktické workshopy, například jak vést interní vyšetřováníTo vše s lídry z oblasti compliance. 

Celá konference se ponese v duchu toho, abychom si společně uvědomili, že compliance není záležitostí pouze několika odborníků z řad compliance officerů, ale nás všech. Důkazem toho může být právě COVID-19. Zamyslíme se, jak nás ovlivnil, kam nás posunul. Změnil naše firemní hodnoty?  

Konferenci pořádá ČCA a my jsme hrdou součástí 

Konferenci Think Compliance pořádá Česká Compliance Asociace. Náš Compliance Team bude součástí programu. Prozradíme vám, jak prosazovat compliance v praxi a nastíníme reálné příběhy a příklady přímo z praxe od compliance officerů 

Těšíme se na vás 

Konferenci Think Compliance si rozhodně nenechte ujít. Nejen, že se dozvíte zajímavé informace a prohloubíte své odborné znalosti, ale navíc máte jedinečnou šanci navázat nové vztahy a kontakty s opravdovými profesionály, jako jste vy.  

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram